fbpx

Svatební příběhy

Svatební den je svým způsobem jeden nádherný příběh. Proto si dávám záležet, aby ho mé fotky vyprávěly od začátku do konce. Tak, aby si ho manželé i další generace mohli kdykoli přehrát znovu. Rád zaznamenám i váš velký den, kontaktujte mne.

Prohlédněte si, jak fotografiemi vyprávím příběh

Příběh 1: Hodějovický mlýn u Pelhřimova

Reference novomanželů:

Ahoj Radku, už z ochutnávky jsme byli moc nadšení. Manželce prý doslova proběhl mráz po zádech, jak se vrátila v čase :-). Už teď Tě chválíme kudy chodíme :-). Děkujeme."

H & I

Jak se Vám líbí tato ukázka?

1 2 3 4 5
 

Svatba Péti a Honzy v kostele Nanebevzetí Panny Marie v Praze

 svatba praha


Reference novomanželů:

Dobrý den Radku, svatbu jsme si užili neskutečně, a to i díky Vám. Z fotek jsme oba nadšení a nemůžeme se jich dočkat v tištěné podobě v albu."

Péťa a Honza

Elena a Nikolai, komorní svatba na Novoměstské radnici v Praze

 svatba-novomestska-radnicie-praha


Reference novomanželů:

Fotografie Radka se nám jeví velice záživné, vhodně reflektující šťastné a světlé momenty života. Ve chvíli naší volby svatebního fotografa jsme měli jasno, komu svěříme tuto zodpovědnou a velmi náročnou funkci. Výsledné fotografie předčily veškerá naše očekávání! Je udivující, s jakým citem pan Radek přistoupil k našim požadavkům, a tím nejbrilantnějším způsobem - krásně a s uměleckým smyslem zachytil naše životní chvíle. Uchované okamžiky, které dnes máme na fotografiích, jsou nenahraditelné. Všichni naši přátele a rodinní příslušníci sdílejí náš údiv nad profesionalismem pana Radka, který dokázal předčít veškerá naše očekávání.

Jménem naší rodiny velice děkujeme Radkovi za kvalitně zhotovenou práci a přejeme mnoho profesních úspěchů."

Elena a Nikolai