Fotografické služby Radka Čepeláka

1. Svatební fotografování - formou příběhu zaznamenám vaši svatbu

Malý jednodenní příběh, který je začátkem společné životní cesty dvou spřízněných duší. Tak vnímám svatební den a přesně tak se jej snažím pomocí fotek vyprávět. Tak, abyste si ten den mohli i po letech přehrát znovu.

svatební fotografie novomanželů v přírodě

svatební kytice fotografie

svatební fotografi novomanželů v lese

Prohlédněte si v portfoliu nebo na blogu ukázky mých prací. Pokud se vám líbí, kontaktujte mne a pojďme probrat plán vaší svatby, abych mohl připravit cenovou nabídku. Vše můžeme vyřídit na dálku, ale pokud to máte blízko do Prahy, bude dobré, když se sejdeme osobně. Fotím po celé ČR i v zahraničí.

Můj přístup k fotografování:

  • Svatby vyprávím jako příběh. Krok za krokem, od začátku do konce. Podívejte se, jak to může vypadat, proklikejte si ukázkový příběh.
  • Miluji spontánní a nestrojené fotografie. Takové, při jejichž focení o mne svatebčané vůbec nevědí.
  • Nemám rád balíčky omezené počtem fotek. Takové to, kdy vám fotograf řekne: “V ceně tohoto balíčku máte finálně upravených 120 fotek.” Pomocí striktně daného množství fotek bych nemohl vyprávět příběh vaší svatby tak, jak bych chtěl. Proto fotek předávám kolik je potřeba. Nejsou výjimkou svatby, kdy jich bylo 500. 

 
Máte zájem o mé služby?


2. Svatební fotoalbum ke každé svatbě - vzpomínka, která tu bude po generace

Jednou ho ukážete svým dětem a vnoučatům. Přežije generace. Svatební alba pro své klienty nechávám vyrábět a vázat v Itálii, protože s kvalitou českých dodavatelů jsem nebyl spokojen.

fotografie stylové svatební fotoknihy

detailní fotografie svatební fotokniha

svatební fotokniha detail hřbětu a vazby

Přečtěte si o fotoalbech více a prohlédněte si jejich detailní fotky.

3. Zajistím doplňkové služby

  • Vyvolání svatebních fotografií - fotografie netisknu. Raději je vyvolávám klasickou cestou, chemickým procesem. Díky tomu si uchovají kouzlo a kvalitu po mnoho desetiletí.
  • Fotoobrazy - ozdobte svůj byt či dům obrazem připomínajícím váš velký den. Rád zajistím tisk fotografie v požadovaném rozměru buďto na satén nebo malířské plátno, včetně zarámování.

 svatební fotoobraz v interiéru


Doporučuji partnery pro další služby

  • Svatební líčení (Lucie Průžková) - Lucka má mnoho let zkušeností a úspěšně absolvovala národní i mezinárodní soutěže. Je z Prahy, ale svoje služby nabízí po celé ČR. Má pro vás připraven voděodolný a zároveň přirozený make-up, který vydrží celý náročný svatební den.
  • Ubytování v Praze (Prague Stay) – Stylové ubytování bez kompromisu v Praze nebo Brně po dobu Vaší svatby a to nejen pro Vás, ale také pro Vaši rodinu či přátelé - doporučuji shlédnout nabídku Prague Stay.
  • Půjčovna svatebních šatů (Salón Bliss) - pokud hledáte půjčovnu šatů s obrovským výběrem, právě jste ji našli. V Salonu Bliss najdete dámské, pánské i dětské šaty a obleky od značek Allure, Alfred Angelo, Alyce Designs, Badgley&Mishka a Christian Dior.
  • Svatební dorty (My Bakery) - Pečou z čerstvých surovin a sezonního ovoce, bez konzervantů, a jsou to doslova kouzelníci, alespoň co se týká designu dortů. A nedělají jen dorty, ale i sušenky, muffiny, koláčky a další dobroty.
  • Kapela (The Shower) - Máte rádi 50. a 60. léta, kdy frčeli The Beatles, Rolling Stones, Elvis Presley, Chuck Berry a další velikáni? Líbí se vám filmové hity z filmů jako Hříšný tanec, Pulp Fiction, Šakalí léta a podobných? The Shower jsou kapelou pro vaši svatbu.