Ubytování v Praze a Brně

Prague Stay

Hledáte-li výjimečné ubytování po dobu Vaší svatby pro sebe nebo pro Vaše svatební hosty, doporučuji využít nabídku Prague Stay. V jejich nabídce naleznete plně vybavené apartmány v rozmanitých velikostech s kompletním servisem a navíc v historickém centru Prahy.

ubytování v Praze

apartmán v Praze

apartmány Praha

Ubytování je vhodné nejen pro ty, kteří žijí v zahraničí nebo mimo Prahu a plánují svatbu v Praze, ale zároveň pro ty, kteří jsou z Prahy a hledají ideální místo na svatební přípravy. Z mých zkušeností během focení příprav doporučuji, když je nevěsta a ženich na jednom místě – vše má hladší průběh a fotograf se nemusí daleko přesouvat, šetří to tedy čas v harmonogramu. Krásný větší apartmán toto splní a navíc tak můžete dodržet tradici, zabrat si pokoj každý pro sebe a společně se vidět poprvé až během svatebního obřadu.

Pokud se Vám tato myšlenka líbí, můžete ji ještě rozšířit. Prague Stay nabízí dokonce několik apartmánů v jedné rezidenci. Můžete tedy přípravy zdokonalit ještě víc a nevěsta a ženich mohou mít každý svůj apartmán na přípravu hned vedle sebe. Přípravy nemají být o stresu, ale o tom, že si tyto okamžiky užijete a budete mít krásnou vzpomínku. Takové jedinečné možnosti nabízí projekty Lázeňská 4 a Rybná 9.

svatební apartmán v Praze

Několikrát se mi stalo, že jsem byl na svatbách, kde hosté byli nejen z celé České republiky, ale také z různých koutů celého světa – což bývá zejména u mezinárodních svateb. Prague Stay Vám nabízí apartmány i pro více osob, ty můžete využít i pro ubytování celé rodiny. Součástí apartmánů může být také komplexní servis vč. snídaně až do postele. Navíc zde máte po ruce žehličku, pračku, sušičku a mnoho dalšího vybavení, které v průběhu celého pobytu i během svatebních příprav můžete potřebovat.

Kompletní nabídku Prague Stay si můžete prohlédnout na jejich webových stránkách Prague Stay. V případě, že byste plánovali svatbu v Brně, doporučuji navštívit nabídku s ubytováním na webových stránkách projektu Masarykova 30.